Prelegenci

dn-aziolkowski2.png

Andrzej Ziółkowski, Prezes Urzędu Dozoru Technicznego

Ukończył studia na Wydziale Maszyn Roboczych i Pojazdów Politechniki Poznańskiej oraz studia doktoranckie na Wydziale Budowy Maszyn Instytut Mechaniki Stosowanej tej samej uczelni, a następnie Master of Business Administration Program Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i Georgia State University. Był pracownikiem naukowym Politechniki Poznańskiej, przez wiele lat dyrektorem Oddziału UDT w Poznaniu. Jest współautorem przepisów z zakresu urządzeń ciśnieniowych stosowanych w Polsce, był członkiem Komitetu Technicznego Polskiego Komitetu Normalizacyjnego nr 269 Bezpieczeństwo Chemiczne, współautorem patentu podkładki o stałej sile oddziaływania, a także wykładowcą na Politechnice Poznańskiej na studium podyplomowym z zakresu Bezpieczeństwa Pożarowego Budynków.

RAW (002).JPG

Andrzej Jacaszek, DBA, wiceprezes ICAN Institute, wydawca „Harvard Business Review Polska”

Większość swojej ponad 20-letniej kariery na wysokich szczeblach zarządzania spędził w pionach sprzedaży i marketingu. Specjalizuje się m.in. w rekrutacji sił sprzedaży oraz związku sprzedaży z marketingiem. W latach 2004–2005 pełnił funkcję wiceministra finansów RP. W 2016 roku po raz drugi został wybrany na wiceprezydenta Pracodawców RP, gdzie odpowiada za obszary związane ze szkoleniami oraz nauką i biznesem. Doświadczony wykładowca i mówca.

pion_Mielewski_Grzegorz (002).png

Grzegorz Mielewski, Integra Consulting

Grzegorz Mielewski jest menedżerem, coachem i licencjonowanym trenerem biznesu z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach najwyższych szczebli organizacji. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu rozwijania umiejętności handlowych oraz kompetencji takich jak np. - kierowanie zespołem - przywództwo - negocjacje w biznesie - efektywna komunikacja - zarządzanie sobą w czasie - coachingowy model zarządzania Prowadzi liczne warsztaty dla kierowników sprzedaży w międzynarodowych koncernach. Praktyczne podejście, liczne odniesienia do realiów biznesowych są tym, co uczestnicy jego szkoleń cenią sobie najbardziej. Dodatkowo, uczestnicy podkreślają jak ogromne wrażenie robią na nich filipy, w których rysowaniu Grzegorz jest prawdziwym mistrzem! Przeprowadził już ponad 10 000 godzin szkoleniowych, realizował projekty rozwojowe m.in.: PZU, Agros Nova Arvato Polska ELEKTROBUDOWA SA HAVI AB Poland Intermarché Kraft Foods Group Polska Maspex Group Nestle Polska S.A. Wrigley Saint-Gobain ZT Kruszwica S.A.

Zdjecie Dawid (003).jpg

Dawid Woźniak, YASKAWA, Kierownik Sprzedaży Działu Robotyki

Z automatyką i robotyką związany od 15 lat. Ponad 11 lat doświadczenia u japońskich i amerykańskich producentów automatyki.
Absolwent Politechniki Poznańskiej i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

Pragmatyk, uparcie szukający złotego środka w każdej sytuacji. Jedyne akceptowalne rozwiązanie to win-win.

20190715_083640.jpg

Izabela Zbyszewska, THINK

Od 13 lat związana z branżą logistyczną i firmą Think, gdzie pełni funkcję Dyrektora Handlowego. Odpowiada za realizacje wizji marki WMS THINK.Espiro.  

Jej zainteresowania koncentrują się na problematyce realizacji projektów. Zwolenniczka zarządzania przez cele, pasjonatka procesów biznesowych, ich optymalizacji i automatyzacji, zorientowana na rozwój i rozwiązania. Zafascynowana człowiekiem  – samorozwojem, przesuwaniem granic, rozwiązywaniem konfliktów. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Mama czwórki dzieci, wielokrotna maratonka z marzeniami o górskim ultramaratonie.

emil.jpg

Emil Karpiński, Antdata Polska

Członek Zarządu Antdata Polska ds. Business Intelligence oraz Dyrektor w Antdata Group Ltd. UK. Absolwent Wydziału Budowy Maszyn i Zarządzania Politechniki Poznańskiej.

 

Wcześniej przez lata związany z jednym z największych na świecie producentów FMCG, gdzie w 5 lokalizacjach realizował projekty inżynierskie i analityczne obejmujące szerokie spektrum branż i miejsc.

Zagraniczna część kariery przypadła na pracę i mieszkanie w Rotterdamie w Holandii.

Ceniony jako trener i wdrożeniowiec, specjalizuje się w zagadnieniach związanych z BI, Lean Management oraz automatyzacją procesów.

mk2.jpg

Maciej Karpiński, Antdata Polska

Członek Zarządu Antdata Polska oraz Dyrektor w Antdata Group Ltd. UK. Absolwent MBA na Hochschule Für Wirtschaft und Recht w Berlinie, studiował także na Hongong Baptist University oraz na Anglia Ruskin Univeristy w Cambridge w Wielkiej Brytanii.

 

Przez ponad dekadę pracował w branży automotive i elektrotechnicznej, gdzie pełnił role m.in. Dyrektora Marketingu, Dyrektora ds. Rozwoju, Dyrektora ds. Połączenia Firm czy Dyrektora Zarządzającego jednej ze spółek. Przez kilka lat mieszkał i pracował w Szanghaju w Chinach.

Występuje jako ekspert na konferencjach branżowych i prelegent na wydarzeniach na uczelniach wyższych. W ramach Business Intelligence współpracuje z firmami z list Fortune 500 oraz FTSE 100. 

Moderator

A.Olejniczak.JPG

Artur Olejniczak

Związany zawodowo z Siecią Badawczą Łukasiewicz Instytutem Logistyki i Magazynowania. Trener Biznesu i wykładowca Wyższej Szkoły Logistyki. Moderator i Keynote Speaker branżowych konferencji w tym największego w kraju Polskiego Kongresu Logistycznego LOGISTICS. Od wielu lat baczny obserwator i recenzent rynku magazynowego oraz KEP w Polsce. Autor ponad 80 publikacji dotyczących TSL na łamach czasopisma LOGISTYKA, Gazety Wyborczej, Rzeczpospolitej, Pulsu Biznesu oraz miesięcznika PRESS, MSP i in. Specjalizuje się w popularyzowaniu szerokiemu gronu odbiorców różnych aspektów związanych z logistyką i branżą TSL.