top of page

Partnerzy

UDT logo.png

Urząd Dozoru Technicznego (UDT) jest państwową osobą prawną działającą w obszarze bezpieczeństwa urządzeń technicznych w oparciu o szereg aktów prawnych, przede wszystkim ustawę z dnia 21 grudnia 2000 r. o dozorze technicznym. UDT kontynuuje ponad stuletnią tradycję polskiego dozoru technicznego. UDT posiada 10 oddziałów terenowych oraz 22 biura, rozmieszczonych na terytorium całej Polski.

MIT sloan logo.jpg

MIT Sloan Management Review Polska” wydawany przez ICAN Institute, to polski kwartalnik i rodzima wersja amerykańskiego magazynu wydawanego od 1959 przez Massachusetts Institute of Technology. Polska edycja to nie tylko klasyczny magazyn, ale też nowoczesne narzędzia digitalowe oraz szkolenia.

Massachusetts Institute of Technology to światowe centrum łączące nowe technologie i biznes, a jednocześnie uczelnia, która siedem lat z rzędu plasuje się na pierwszym miejscu na świecie w QS World University Rankings®.

YASKAWA_Logo_2015_RGB.jpg

Yaskawa została założona w 1915 roku przez Daigoro Yasukawa, bazując na wizji swojego ojca Keiichiro Yasukawa. Yaskawa była jedną z pierwszych firm które w latach 70-tych stworzyły robota przemysłowego. Pierwszy robot o nazwie Motoman-L10 dał początek rodzinie robotów przemysłowych MOTOMAN i nazwa ta funkcjonowała przez ponad 30 lat. Do dziś firma sprzedała ponad 400 000 robotów na całym świecie, a od 2017 roku liczba sprzedawanych robotów przekracza 40 000 robotów rocznie.

Od kilkunastu lat z sukcesem tworzymy i wdrażamy systemy informatyczne, które wspomagają zarządzanie przedsiębiorstwami w obszarach związanych z magazynowaniem, planowaniem i kontrolą produkcji oraz optymalizacją logistyki. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość i elastyczność produktów. Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę. Nasz główny produkt – system klasyWMS THINK Espiro - umożliwia pełną optymalizację i kontrolę nie tylko procesów magazynowych, ale również pozwala na szczegółowe rozliczanie wykonanych czynności pracowniczych.  

logo_INTEGRA_bez_napisu_RGB.png

Integra Consulting Poland znajduje się w czołówce polskich firm szkoleniowo – doradczych. Od 20 lat z sukcesami wspiera organizacje w takich obszarach, jak: szkolenia kompetencyjne, lean management, rekrutacje, doradztwo i coaching, programy rozwojowe oraz work-life balance. W ncodziennej pracy stawia na partnerstwo i zaufanie. Firma każdego dnia pracuje nad wzmacnianiem odpowiedzialności i zaangażowania jednostek i zespołów w ramach struktury firmy.

bottom of page